Zhduket një person në Shtime

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Shtime- Policia e Kosovës (PK) njofton se një person është raportuar i zhdukur në Shtime.

Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 orësh të policisë, ku thuhet se rastin në fjalë e ka lajmëruar një person, i cili ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e tij, raporton “Betimi për Drejtësi“.

Policia njofton se njësitë policore janë duke e hetuar rastin. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë