Zhduket një grua në Ferizaj

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Ferizaj- Policia e Kosovës (PK) njofton se një grua në Ferizaj është zhdukur.

Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 orësh, ku thuhet se rasti po vazhdon të hetohet, raporton “Betimi për Drejtësi“.

Policia njofton se rastin e ka raportuar një grua tjetër, e cila ka njoftuar policinë se viktima është larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. /BetimipërDrejtësi

 

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë