“Tempus” sjell pamje ekskluzive nga plaçkitja e bankës “TEB” në vitin 2019 në Prishtinë (Video)

Në emisionin “Tempus” në KTV u publikuan pamje ekskluzive të grabitjes së bankës “TEB”, e cila ndodhi më 2019 në Prishtinë.

Aty shihet se si një grup i grabitësve përcjellin punëtorët e kompanisë “Besa Security” me një veturë të zezë.

Pasi dalin nga vetura dhe afrohen tek furgoni i kompanisë “Besa Security”, të maskuar dhe të armatosur, kryejnë grabitjen në pikë të ditës dhe ikin.

Për më shumë, shikojeni videon e transmetuar në emisionin për plaçkitjet e pazbuluara në Kosovë. /BetimipërDrejtësi

 

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë