Tempus 29: A ka krizë ekonomike në vend?

Në emisionin “TEMPUS” në KTV, u diskutua rreth asaj se a ka krizë ekonomike në vend.

  • Çfarë mendojnë ekspertët e ekonomisë për gjendjen ekonimike në vend?
  • Si po diskutohen dhe interpretohen problemet ekonomike në vend?
  • Si po e vlerëson Qeveria gjendjen ekonomike në vend?
  • Sa i ka rënduar qytetarët ngritja e çmimeve?
  • Cili është roli i diasporës në ekonominë e vendit?

Për këtë temë diskutuan panelistët: Arben Mustafa, Safet Gërxhaliu dhe Erton Bega.

Ndiqeni emisionin e plotë “Tempus”, i cili transmetohet çdo të martë me fillim nga ora 20:10 në KTV, TV Arta dhe “Betimi për Drejtësi”. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë