TË BURGOSURIT NË BURGUN E DUBRAVËS

“Betimi për Drejtësi”

“Në Fokus” të kësaj storie është Burgu i Dubravës dhe popullimi me të burgosur të dënuar dhe të paraburgosur. Ndiqeni se sa pavijone janë në këtë burg dhe se sa të burgosur banojnë në to.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë