Të burgosurat ndihen të diskriminuara nga Presidentja Jahjaga (VIDEO)

“Betimi për Drejtësi”

Të burgosurat e intervistuara në emisionin “Betimi për Drejtësi” janë shprehur se ndihen të diskriminuara nga Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, e cila nuk ka shprehur mëshirën e saj për falje ndaj tyre dhe nuk i ka vizituar asnjëherë të burgosurat në Qendrën Korrektuese në Lipjan. Ndiqeni se çfarë thotë e burgosura Besarta Kastrati Harxhi dhe shtetasja e huaj Natali Velija për Presidenten Jahjaga?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë