Kategoria e Tag

Ehat Miftaraj

Tempus 26: Drejtësia sipas PDK-së

Në emisionin “TEMPUS” në KTV, u diskutua lidhur me drejtësinë sipas Partisë Demokratike të Kosovës (PDK). Çfarë…

Tempus 21: Gjykimet speciale?

Në emisionin “TEMPUS” në KTV, u diskutua lidhur me procesin gjyqësor në Gjykatën Speciale dhe aktakuzat e reja ndaj…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë