Spektakli i Karaçevës

“Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi”, për spektaklin që është zhvilluar me arrestimin e personave të dyshuar për përfshirje në veprimtari të bixhozit në Karaçevë.

Kryetari i Gjykatës Themelore në Gjilan, Ramiz Azizi, flet ekskluzivisht për veprimet ligjore të ndërmarra për kasinot në Karaçevë si dhe dyshimet për rrjedhjen e parakohshme të informacioneve në publik, të cilat e kanë dëmtuar këtë rast ende në proces. Pse kokat e dyshuara të krimit të përfshira në kasinot në Karaçevës ende janë në liri?

Për të gjitha këto dhe më shumë rreth zhvillimeve në Karaçevë, ndiqeni intervistën me kryetarin Azizi.

Gjatë emisionit, do të ndiqni edhe rubrikën e monitorimit të rasteve të korrupsionit.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë