SI U NDËSHKUA PROKURORJA BADIVUKU PËR LIRIMIN E TË DYSHUARIT PËR VRASJE GANI GECI?

“Betimi për Drejtësi”

Prokurorja Vahide Badivuku në një interviste për emisionin “Betimi për Drejtësi”, ka thënë se për rastin që ka të bëjë me lirimin e Gani Gecit nga paraburgimi, gjatë kohës kur ky i fundit ishte i dyshuar për një vrasje në Skenderaj , ka marrë një vendim nga Komisioni Disiplinor.  Ndiqeni se çfarë mase i ka shqiptuar Komisioni Disiplinor dhe çka thotë Badivuku për këtë vendim?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë