SI U LIRUAN NGA PARABURGIMI ESAN DHE DRITON HASANI?

Ndiqeni se çfarë thotë Vahide Badivuku për lirimin e automjeteve të sekuestruara dhe lirimin nga masa e paraburgimit të dy të dyshuarve Esan dhe Driton Hasani. Me kend ishte konsultuar ajo për këtë rast?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë