Sfidat në prokurimin publik

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” lidhur me prokurimin publik.

Cilat janë mangësitë dhe problemet ligjore në prokurimin publik, përmes të cilave, në njëfarë forme, mundësohet korrupsioni? Çfarë është duke u punuar për eliminimin e këtyre mangësive dhe problemeve ligjore? Çfarë po bëhet me ndryshim-plotësimin e Ligjit për Prokurimin Publik?

Për të gjitha këto dhe më shumë, ndiqeni emisionin e plotë. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë