Sfidat e qasjes në informim dhe mbrojtje të privatësisë

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” për të drejtën për t’u informuar, të drejtën për të pasur qasje në dokumente publike dhe të drejtën për të ruajtur privatësinë.

Gjatë emisionit do të ndiqni edhe intervistën me komisioneren e Agjencisë për Informim dhe Privatësi, Krenare Sogojeva–Dermaku. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë