Sfidat e gjyqësorit

Betimi për Drejtësi

Ndiqeni intervistën me kryesuesin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës (KGJK), Albert Zogaj, lidhur me sfidat me të cilat përballet sistemi gjyqësor në Kosovë.

Gjatë emisionit do të diskutohet për procesin e vetingut në sistemin gjyqësor, performancën, transparencën dhe llogaridhënien e këtij sistemi, e tema të tjera. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. PranoLexo më shumë