Rrokulliset me traktor një person në Podujevë,  dërgohet në QKUK për shkak të lëndimeve të rënda

Raporton; “Betimi për Drejtësi”

Podujevë – Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka pësuar lëndime të rënda pasi u rrokullis me traktor në fshatin Brainë të Podujevës.

Në raportin 24-orësh të Policisë thuhet se ai është dërguar në QKUK për trajtim për shkak të lëndimeve, raporton “Betimi për Drejtësi”.

“Viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime pasi që i njëjti dyshohet se ishte rrokullisur me traktor. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe pasi i kanë ofruar tretman mjekësor, të njëjtin për shkak të lëndimeve të rënda e kanë dërguar në QKUK për tretman të mëtejshëm mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë