Rrahje mes profesorit dhe nxënësit në shkollën e mesme të Agrobiznesit dhe Teknologjisë në Gjilan

Raporton: Adelina Ajeti

Gjilan- Policia e Kosovës (PK) njofton se në shkollën e Mesme të Agrobiznesit dhe Teknologjisë në Gjila, të martën, ka ndodhur një rrahje mes profesorit S.B dhe nxënësit të klasës së 11-të.

Lajmin për “Betimi për Drejtësi” e ka konfirmuar zëdhënësi i Stacionit Policor në Gjilan Ismet Hashani.

“Është e vërtetë se ka ndodhur një rrahje në shkollën e mesme të Agrobiznesit dhe Teknologjisë në Gjilan në mes profesorit S.B dhe nxënësit të klasës së 11-të, përleshja erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje mes nxënësit dhe mësuesit”, tha Hashani.

I  njëjti tha se  rasti është proceduar në mënyrë të rregullt për lëndim të lehtë trupor.  /BetimipërDrejtësi

Shënim: Personat e përmendur në këtë artikull konsiderohen të pafajshëm, përveç nëse nga gjykata vërtetohet se janë fajtorë me vendim të formës së prerë.

 

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë