PSE U PRISHËN BLLACA DHE HAJDARI?

“Betimi për Drejtësi”

Driton Hajdari ka rrëfyer për emisionin “Betimi për Drejtësi” edhe për marrëdhëniet e tij me Nazim Bllacën. Ndiqeni se çfarë thotë ai për arsyet e prishjes në mes tyre?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë