PSE SIPAS RAMËS KOSOVA NUK DUHET TË KETË LIGJIN ANTI MAFIA?

“Betimi për Drejtësi”

Në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi”, Drejtori i Agjencisë për Menaxhimin e Pasurisë së Sekuestruar dhe Konfiskuar , Rrahim Rama thotë se Kosova nuk duhet të ketë ligjin Anti Mafia. Problemet sipas tij nuk janë tek mungesa e legjislacionit, por tek zbatimi i tij në praktikë. Ndiqeni se çfarë thotë Rama për Ligjin Anti Mafia?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë