Pse nuk u hetuan profesorët në rastin e 13 studentëve të akuzuar për pazarllëqe në UP?

“Betimi për Drejtësi”

Prokurori Abdurrahim Islami, ka folur për emisionin “Betimi për Drejtësi” për rastin e 13 studentëve të akuzuar për regjistrime të kundërligjshme në UP dhe kryerje të provimeve me anë të ryshfetit. Ky prokuror kishte hartuar e ngritur këtë aktakuzë, ku në të cilën nuk përfshihet asnjë profesor lidhur me pazarllëqet me nota e regjistrime. Se pse ky prokuror nuk ka zhvilluar hetime ndaj këtyre profesorëve që përmenden në prova të lëndës, ndiqeni deklaratën e tij.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë