PSE NUK JANË PROFESIONALE POLICIA, PROKURORIA DHE GJYKATA?

“Betimi për Drejtësi”

Pse mungon profesionalizmi në mesin e policëve, prokurorëve dhe gjykatësve? Ndiqeni se çfarë thotë në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi” ushtruesi i detyrës së Kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore në Gjakovë, Ali Selimi?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë