Prokurori Islami: Kam kërkuar nga Drejtoria e Hetimeve për Krime Ekonomike, që të hetojnë profesorët

“Betimi për Drejtësi”

Pasi që prokurori Abdurrahim Islami nuk kishte hetuar asnjëherë profesorët që përmenden në sms-të e përgjuara të studentëve dhe deklaratat e tyre në polici, ai tha se ka bërë një kërkesë në Drejtorinë e Hetimeve për Krime Ekonomike që të zhvillojnë një hetim të tillë. Ndiqeni se cila ishte konkretisht kërkesa e tij.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë