Pakënaqësitë me Rregulloren e Institutit të Mjekësisë Ligjore

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” lidhur me pakënaqësitë me Rregulloren e Institutit të Mjekësisë Ligjore.

Si u krijua Instituti i Mjekësisë Ligjore? Si funksiononte ai më parë? Si u shndërrua ky institucion në institut, pasi paraprakisht ishte përcaktuar si departament? Sa ministra ishin ndërruar derisa u miratua rregullorja e ligjit të ri? Cila ishte pakënaqësia më e mëdha sa i përket organizimit? Çfarë mendon pjesa dërrmuese e stafit të këtij instituti lidhur me rregulloren e re?

Për të gjitha këto dhe më shumë, ndiqeni emisionin e plotë. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë