“NË FOKUS”: Lufta dhe paqa në Këshillin Prokurorial

“Betimi për Drejtësi”

“Në Fokus” të kësaj storie është lufta dhe paqa në mes të anëtarëve të Këshillin Prokurorial rreth procesit të zgjedhjes së Kryeprokurorit të Shtetit dhe mandateve të kontestuara të tre anëtarëve të këtij Këshilli.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë