“Në Fokus”: KGJK mbështet kërkesat e gjykatësve dhe punonjësve

“Betimi për Drejtësi”

“Në Fokus” të kësaj storie është përgjigja e KGJK-së për mbështetjen e kërkesave të gjykatësve dhe punonjësve të administratës gjyqësore.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë