“Në Fokus”: Kërkesat e punonjësve të gjyqësorit dhe prokurorive

“Betimi për Drejtësi”

“Në Fokus” të kësaj storie janë kërkesat e punonjësve të gjyqësorit dhe prokurorive.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë