Natali Velija: Kam hy me një sëmundje, tash i kam pesë sëmundje, shëndetësia katastrof (VIDEO)

“Betimi për Drejtësi”

Ankesat kryesore të të burgosurave në Qendrën Korrektuese të Femrave në Lipjan ndërlidhen me shërbimet mjekësore, të cilat sipas tyre janë shumë të dobëta. Natali Velija shtetase e huaja e dënuar me 12 vjet dhe që vuan burgun në këtë qendër ka thënë për emisionin “Betimi për Drejtësi” se shërbimi mjekësor në burg është katastrofal. Ndiqeni se çfarë thotë ajo për shërbimet mjekësore në Qendrën Korrektuese të Femrave në Lipjan?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë