“Lufta” e pushtetarëve me ish-pushtetarët

“Betimi për Drejtësi”

Lufta ndërmjet pushtetarëve të tanishëm dhe ish-pushtetarëve në Ministrinë e Drejtësisë është tema, e cila do të trajtohet në këtë emision të “Betimi për Drejtësi”.

Me ardhjen në krye të Ministrisë së Drejtësisë, pushtetarët e tanishëm të Vetëvendosjes, kanë filluar një sërë inspektimesh dhe auditimesh në kuadër të Ministrisë së Drejtësisë dhe pas gjetjeve kanë ushtruar kallëzime penale.

Por, këto kallëzime penale po hudhen nga Prokuroria.

Se si po zhvillohen këto beteja, ndiqeni emisionin e plotë. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë