LIVE në Tempus: Mbrojtja e sinjalizuesve në Kosovë

Sa ka sinjalizime dhe sa po mbrohen sinjalizuesit në Kosovë? – Live në Tempus

Sa ka sinjalizime dhe sa po mbrohen sinjalizuesit në Kosovë? – Live në Tempus

Posted by Betimi për Drejtësi on Tuesday, February 15, 2022

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë