“LIGJI ANTI-MAFIA” MUND TË KEQPËRDORET NGA FORCAT POLITIKE?

“Betimi për Drejtësi”

Sipas Drejtorit të Agjencisë për Menaxhimin e Pasurisë së Sekuestruar, Rrahim Rama, Ligji Anti Mafia do të mund të keqpërdorej nga forca të ndryshme politike dhe kjo sipas tij vjen si pasojë e rrethanave dhe ambientit politik në Kosovë. Për më shumë, ndiqni deklaratën e Ramës për emisionin “Betimi për Drejtësi”?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë