Liberalizimi i vizave, kur?

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” për procesin e liberalizimit të vizave. Se a është demarkacioni kriteri i vetëm i cili do të siguroj lëvizje të lirë në zonën Shengen, apo ka mbetur edhe kriteri i luftës kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar, ndiqeni debatin me njohësin e procesit të integrimit dhe liberalizimit, Taulant Kryeziu dhe hulumtuesin e lartë të Institutit të Kosovës për Drejtësi, Ehat Miftaraj.

Gjatë emisionit, do të ndiqni rubrikën e monitorimit të rasteve të korrupsionit në të gjitha Gjykatat e Kosovës të përgatitur nga hulumtuesit e “Betimi për Drejtësi”.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë