Lëndohet pasi rrëzohet nga lartësia në vendin e punës në Prishtinë

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Policia e Kosovës njofton se një person në Prishtinë është lënduar në vendin e tij të punës.

Sipas raportit të Policisë, derisa viktima ka qenë duke punuar në vendin e tij të punës është rrezuar nga një lartësi, raporton “Betimi për Drejtësi”.

Policia thotë se ai ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretmani mjekësor.

Bëhet e ditur se për këtë rast janë hapur hetimet./BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë