KUSH E SHANTAZHOI SADIK ABAZIN ME 1 MILION EURO?

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni rrëfimin e Sadik Abazit për procesin gjyqësor  dhe rekrutimin e dëshmitarve që sipas tij e kishte bërë Nazim Bllaca?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë