Kush e mbron privatësinë në Kosovë? 

“Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” lidhur me mbrojtjen e të dhënave personale dhe shkeljen e privatësisë së individit në Republikën e Kosovës.

Mbrojtja e të dhënave personale dhe shkelja e privatësisë së individit, vazhdon të jetë sfidë serioze me të cilën përballën qytetarët kudo. Se si qëndrojnë punët në Kosovë në këtë drejtim, ndiqeni intervistën me përfaqësuesin nga organizata “Siguri Kibernetike dhe Privatësi”, z.Mentor Hoxha.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë