Kajtazi: Ja cila do të ishte zgjidhja e pastrimit të sistemit të drejtësisë

“Betimi për Drejtësi”

Gazetari i Gazetës Online “Insajderi”, Vehbi Kajtazi, ka folur për emisionin “Betimi për Drejtësi” lidhur me rastet e ndërhyrjeve politike në sistemin e drejtësisë. Ndër të tjera ai ka përmendur raste konkrete kur sistemi gjyqësor dhe prokurorial, janë nënshtruar ndaj ndikimeve politike. Ndiqeni se çfarë thotë Kajtazi për daljen nga kjo sistuatë?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë