Intervistë me Guvernatorin e Bankës Qendrore, Fehmi Mehmeti

“Betimi për Drejtësi”

Emisioni “Betimi për Drejtësi” sjell intervistën me Guvernatorin e Bankës Qendrore të Kosovës (BQK), Fehmi Mehmeti.

Sfidat me të cilat përballet BQK, funksionimi i Bordit, performanca financiare, qëndrueshmëria dhe po ashtu lufta ndaj fenomenit të shpëlarjes së parave, janë disa prej temave që do të trajtohen në këtë emision.

Për më shumë, ndiqeni intervistën e plotë. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. PranoLexo më shumë