INTERVISTË EKSKLUZIVE ME TË DËNUARIN ME 30 VJET BURG PËR VRASJE TË RËNDË

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni intervistën ekskluzive me të burgosurin e dënuar me 30 vjet burgim për vrasje të rëndë, i cili rrëfen versionin e tij për krimin e kryer dhe për tregun e heroinës në Kosovë, si dhe për jetën në Burgun e Dubravës.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë