INTERVISTË EKSKLUZIVE ME TË BURGOSURIN BUJAR BASHA

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni intervistën ekskluzive me të burgosurin Bujar Basha, protagonist i arratisjeve spektakulare nga burgjet e Kosovës, i cili rrëfen për jetën në burg, për mosrespektimin e të drejtave të të burgosurve dhe për veprimtaritë korruptive të stafit të burgut me të drejtat e të burgosurve.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë