Integriteti i Policisë dhe Inspektoratit Policor

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” ku është trajtuar tema “Integriteti i Policisë dhe Inspektoratit Policor”.

Me çfarë probleme është ballafaquar Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) në të kaluarën? Cilat janë sfidat me të cilat po përballet ky institucion tani? Cila janë rezultatet e punës të IPK-së?

Për të gjitha këto dhe më shumë, ndiqeni intervistën me kryeshefin ekzekutiv të IPK-së, Kushtrim Hodaj. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë