I akuzuari, Arian Janova: Pasi të përfundon procesi ne do të flasim

“Betimi për Drejtësi”

Studenti i akuzuar për ushtrim të ndikimit në rastin e studentëve që po akuzohen për ryshfet dhe  ushtrim ndikimi me regjistrime e nota në UP, Arian Janova ka folur për emisionin “Betimi për Drejtësi” rreth këtij rasti. Se a është dashur të akuzohen edhe profesorët bashkë me studentët, ndiqeni çfarë thotë ai?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë