Historiku dhe tranzicioni në Prokurorinë Speciale të Republikës së Kosovës

“Betimi për Drejtësi”

Në rubrikën “Në Fokus” ndiqeni storien e cila shpalos historikun e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës prej themelimit dhe tranzicionin në këtë institucion, deri te vendorizimi i kësaj prokurorie pas 30 majit 2014.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë