HAJDARI: VERSIONI I BLLACËS ME DIREKTIVA TË SERBISË

“Betimi për Drejtësi”

Driton Hajdari në një interistë për emisionin “Betimi për Drejtësi”, ka akuzuar dëshmitarin bashkëpunues të gjykatës, Nazim Bllaca, për siç thotë ai, lidhjet me Serbi dhe montimin e proceseve gjyqësore. Ndiqeni deklaratën e tij për emisionin “Betimi për Drejtësi”

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë