Gruaja gjendjet e vdekur në banesën e saj në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka gjetur një grua të vdekur në banesën e saj në Pejë. Me vendim të Prokurorit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion për të hetuar shkaqet e vdekjes.

Kjo është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

“Rr. Adem Jashari, Pejë 10.06.2022-14:39. Në një banesë është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar  në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë./BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë