Gjendet pa shenja jete një 65 vjeçar në Podujevë

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Podujevë – Policia e Kosovës  ka njoftuar se në është gjetur pa shenja jete një person i moshës 65-70 vjeçare, në Podujevë.

Sipas raportit 24- orësh të policisë, i njëjti është gjetur i shtrirë në dysheme, raporton “Betimi për Drejtësi”.

Vdekjen e tij e kanë konstatuar edhe mjekët dhe trupi i tij është dërguar në obduksion në IML.

“Raportohet se është gjetur një person i moshës  65-70 vjeçare  i shtrirë në tokë i cili ishte pa shenja jete. Vdekjen e viktimës  e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në IML. Rasti nën hetime”, njofton policia. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë