DRITON HAJDARI: FILLIMISHT MË AKUZUAN PËR 17 VEPRA PENALE, MË DËNUAN VETËM PËR TENTIMVRASJE

“Betimi për Drejtësi”

Driton Hajdari në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi” rrëfen procesin e ngritur ndaj tij. Ndiqeni se për sa vepra penale ishte dyshuar ai dhe si kishinpërfunduar akuzat ndaj tij?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë