Drejtësia në udhëkryq

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” për sfidat në sundimin e ligjit në Republikën e Kosovës.

Gjatë emisionit do të diskutohet për zhvillimet e fundit të Gjykatës Speciale, për Task-forcën kundër korrupsionit, për rishikimin funksional të sektorit të sundimit të ligjit dhe për të gjitha zhvillimet e fundit në këtë sektor.

Për këto dhe më shumë, ndiqeni intervistën me ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë