ÇKA THOTË RAMA PËR RAPORTET KONTRADIKTORE RRETH SHIFRAVE TË SEKUESTRIMIT DHE KONFISKIMIT TË PASURIVE?

“Betimi për Drejtësi”

Drejtori i kësaj Agjencie, Rrahim Rama, në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi” ka folur edhe për të dhënat kontradiktore të raporteve të publikuara nga Agjencia që e drejton dhe nga raportet e Koordinatorit Kombëtar për Luftimin e Krimeve Ekonomike. Të dhënat në të dyja këto raporte kanë diskrepancë të madhe të mjeteve të sekuestruara dhe konfiskuara. Ndiqeni se çfarë thotë Rrahim Rama rreth rezultateve të këtyre raporteve?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë