ÇKA PO NDODH ME HETIMET NDAJ UZURPATORËVE?

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni se çfarë thotë Kryeprokurori i Prishtinës, Imer Beka për rastin e AKP-së, dhe rezistimit të kësaj prokurorie ndaj komandantëve të përfshirë në këtë rast?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë