ÇFARË KONTRADIKTA KISHTE NË DEKLARATAT E DHËNA KUNDËR SADIK ABAZIT?

“Betimi për Drejtësi”

I dënuari Sadik Abazi në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi” ka folur edhe lidhur me deklaratat e dhëna në procesin gjyqësor të zhvilluar ndaj tij, nga i cili edhe është dënuar. Ndiqeni se çfarë thotë ai për kundërthëniet në mes të deklaratave të Nazim Bllacës dhe familjarëve të Ibush Kllokoqit?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë