ÇFARË FSHIHET NË LIDHJE ME DOSJET QË BARTESHIN NGA PALLATI I DREJTËSISË?

“Betimi për Drejtësi”

A ka bazë për hetimin e kompanisë, e cila e ka ndërtuar Pallatin e Drejtësisë, dhe çfarë thotë kryeprokurori Imer Beka rreth këtij rasti?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë