Kategoria e shfletimit

Emisione

Tempus 21: Gjykimet speciale?

Në emisionin “TEMPUS” në KTV, u diskutua lidhur me procesin gjyqësor në Gjykatën Speciale dhe aktakuzat e reja ndaj…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë