Biçiklisti pëson lëndime pas goditjes nga vetura në Prizren

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Prizren- Policia e Kosovës (PK) njofton se një veturë ka goditur një biçiklist në Prizren dhe të njëjtit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 orësh të policisë,  ku thuhet se rasti ka ndodhur të dielën në ora 19:24, raporton “Betimi për Drejtësi“.

Bëhet e ditur se viktma më pas është dërguar për tretman mjekësor. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë